• O NAS

Dbamy o zdrowie pracowników

Nasz zespół to grupa specjalistów z kilku dziedzin, dla której motywacją do stworzenia projektu Audytów ergonomicznych było pytanie: "Co zrobić, żeby każdy pracownik mógł pracować efektywniej?". Bazując na naszej wiedzy oraz praktycznym doświadczeniu w pracy z wieloma firmami oraz bezpośrednio z pracownikami na różnych płaszczyznach, zauważyliśmy obecność wielu powtarzalnych schematów. Jasno widać, że sposób pracy wpływa na zdrowie i samopoczucie pracownika, co więcej wpływa istotnie na jego efektywność pracy.

Odpowiedzią na ten wielki problem, szczególnie wśród osób, które późno podejmują działania mające na celu ergonomizację stanowiska pracy z pływaniem, jest program SAudyt Ergonomiczny. Dzięki naszej wspólnej pracy oraz zaangażowaniu Twojej firmy, jesteśmy w stanie poprawić efektywność i zdrowie Twoich pracowników !

Wieloletnie doświadczenie

Zaufanie klientów

Najlepsi specjaliści

Działamy na terenie całego kraju

Kontakt z nami

Tel. (22) 299-51-52
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapytania ofertowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skorzystaj z naszej oferty

Chcę otrzymywać informacje o promocjach

podaj adres
Nie bój się, nie będziemy spamować

Feel it © 2019 All rights reserved 

Feel it Tomasz Świderski NIP: 522-285-51-53 REGON: 146854068

Tel. (22)299-51-52 Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

realizacja: www.asearch.pl